Keď som prvý krát oslovil firmu RIBANA trade bol som trochu skeptický.Síce už boli dávno na trhu ale nijako zvlášť neboli pre mňa známi. Názov firmy tiež nenapovedal o činnosti.Veril som však kamarátovi ktorý mi ich odporučil a môžem povedať,že som stretol v pánovi Kissovi človeka s ktorým rád spolupracujem.
Miške A.
Dobrý deň. Chcel by som vyjadriť spokojnosť s vašími oknami.
Takisto s jednaním a prezentáciou výrobkov pánovi Putzovi.
Gajer S.
Okná som potrebovala v skutku rýchle,nakoľko sa naša bytovka už zateplovala. Do týždňa som mala okná namontované! Ďakujem Vám za rýchle a korektné vybavenie mojej objednávky. Prajem celej Vašej firme všetko dobré a mnoho spokojných zákazníkov. Ešte raz ďakujem!
Trebuľová K.
Dobrý deň,Chcel by som pochváliť majstrov za dobrú a rýchlu prácu.Poupratovali po sebe a odviezli všetok odpad zadarmo.
Na práce nastúpili presne v dohodnutom čase,čo je v tejto dobe vzácnosť.Keďže ešte budem potrebovať výmenu aj vchodových dverí,rád sa opäť na vás obrátim. Ďakujem a prajem veľa zákazníkov.
Šebo P.
Dobrý deň,
ďakujem Vám za Váš nevšedný prístup a ochotu, ktorú ste prejavili pri konzultáciách ohľadne okien a dverí na stavbe nášho domu.Bol to najdôležitejší argument aby sme si Vás vybrali ako dodávatela.Tak pripravený ako pán Kiss nebol nikto z konkurentov.
Pozdravujem pán Kiss
Lenová M.
Dobrý deň,
dnes chlapci odišli a musím povedať, že makali oba dni s plným nasadením. So zakrytím otvorov po zabudovaných roletách sa veľmi narobili,ale stojí to za to.Veľmi sa mi to zatiaľ páči.Nie je rozoznať že by nad oknom bol robený obal zo sádrokartonu kým človek nepoklepe naň.
Ďakujem Vám …
Halák J.
Dobrý deň
ďakujem za spoluprácu, všetko prebehlo hladko, boli sme spokojný s dodávkou okien.Dvere máme najkrajšie na okolí.
Ďakujem s pozdravom …
Mikličová Z.
Dobrý deň pán Kiss
Všetko u nás prebehlo bez problémov. Ak niekedy v budúcnosti budem ešte potrebovať okná, určite vás oslovím.Pozdravujem majstrov.
Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.
Novák L.
Prajem dobrý deň
Ďakujem za výbornú spoluprácu.
Ak bude niekto z môjho okruhu známych potrebovať podobné služby, viem koho ich odporučím.
Matúš R.
Odporúčam služby firmy RIBANA trade, ich jednanie je maximálne korektné, slušné a profesionálne.Robotníci ktorý prišli,boli šikovný a milý.
Sebová E.
Na základe odporučenia našich rodinných známych sme sa skontaktovali s firmou Ribana trade keď sme si plánovali prerábku bytu. Príjemne nás prekvapilo, keď nám zamestnanci poradili ako postupovať pri výbere okien, dovtedy sme o tom nemali ani predstavu. Síce to trvalo dlhšie, hlavne kvôli úveru a aj našim špecifickým požiadavkám, ale nakoniec sme si vybrali k spokojnosti. Ďakujeme
Manželia Mokosoví
Chceli sme na náš dom bezprahový posuvný systém na terasu.Mnoho známim tento systém poriadne nefunguje.Páčilo sa nám to,tak sme išli do rizika.Na odporúčanie kamaráta ktorému firma RIBANA trade už tento systém robila
som sa rozhodol pre nich.Na šesť metrovú šírku funguje úplne ľahúčko ako má.Keď nás navštívili známi a vyskúšali ako ľahúčko sa dá tá masa materiálu posúvať neverili vlastným očiam.Som hrdý že sa nám to spolu podarilo,ďakujem.
Martin L.
Okná som si objednal na základe doporučenia známeho. Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou aj prevedením montáže. Mimoriadne rýchly termín realizácie ma veľmi milo prekvapil.Montážnici boli milý a poctiví.
Farkas G.
Kvalitné profily,dizajn,farby,široká paleta doplnkov,dodržanie termínu montáže a kvalitné poradenstvo zo strany firmy Ribana Trade ma presvedčili. Našiel som firmu na ktorú sa dá spoľahnúť, našiel som okná ktoré budú slúžiť mojej rodine určite dlho.Montážnici sú zohraný tím,je vidieť že sú spolu dlho.Odporúčam ich všetkým.
Nemeček E.
Hľadal som okná ktoré sa určite vyrábajú na Slovensku.Profil Internova vyrába nchz Nováky,takže to bola jasná voľba.Ribana trade mi odporučil sused,a nemal som dôvod mu neveriť lebo má okná vymenené už niekoľko rokov.
Som spokojný.Ďakujem
Záhon M.
Mojim cielom bolo nájsť okná a dvere ktoré spĺňajú podmienky na nízkoenergetický dom.Ribana trade boli jedným z mála,ktorý dokázali certifikátom deklarovať hodnoty ktoré ponúkajú.Odborná pripravenosť a prístup majiteľa bola na úrovni ktorú uznali aj ďalší odborníci na stavbe.
Bolo niekoľko nevšedných technickch riešení,ktorých som sa obával ale zvládli všetko na úrovni. Výborná spolupráca,odporúčam každému.
Samuel K.
Ďakujeme,ste fajn.Všetko čo ste povedali o Vašich oknách pán Kiss je pravda.Každému Vás budem odporúčať.
Oleg N.
Máte dobrý tím pán Kiss,sme spokojný.Kvalitné okná a dobrá práca Vás vždy podržia.Držíme palce.ďakujeme
Pörsök A.
Zolko,nech sa vám dobre darí.Všetko super a nakoniec sa to zapáčilo aj manželovi.Viete ako bol strašne proti a teraz sa oknami vychvaluje.
Pekný deň a pozdravujem rodinku.
Jánovská P.
Ďakujem za skvelú spoluprácu.
Konečne som sa dožil inteligentných majstrov
Méry M.
Vynikajúca komunikácia, ľudský prístup a odborné znalosti pána Kissa aj pána Putza nám zjednodušili a veľmi pomohli pri riešení dodávky okien do nášho bytu.Montéry boli milí, čistý a bolo evidentné,že majú radi svoju prácu. ďakujem a odporúčam
Adam K.
Dobrý den, s prístupom p.Kissa som bol spokojný, jeho prístup bol objektívny,poukázal na konkrétne rozdiely medzi typmi okien.Žiadne reklamné rečičky ale konkrétnosti zo života.Navrhnuté riešenia boli v súlade s mojimi očakávaniami. Tiež musím vyzdvihnúť jeho snahu odpovedať na moje laické otázky. Vaše služby by som odporučil aj znamym.
František H.
Dobrý deň, s ponukou aj jednanim som bol velmi spokojný.Cena tiež bola akceptovatelná. Čo sa týka prevedenia prác, tak s výsledkom ako aj priebehom som taktiež spokojný.Musim tiež povedať,že drobné nedostatky ktoré som majstrom vytkol bez slova opravili a s výslednou kvalitou som velmi spokojný…
Kiss H.
Spom rád že som Vás stretol,po toľkých neschopných majstroch konečne svitla nádej.Používali rozum,opravili niektoré veci aj po predchádzajúcich oknároch.To čo tým nešlo nastaviť ani po niekolkých “ návštvách “ oni urobili na prvý šup s úsmevom.Kvalita okien je jedna vec,ale robotníci sú vec druhá.Táto firma má dobrú kombináciu.Kvalitné okná a montérov s veľkým “ M “. Ďakujem,odporúčam a držím palce.
Hodúr T.
s firmou Ribana trade som bola velmi spokojná.jednanie,promtnosť,časový priebeh i prevedenie prác,upratanim po skončeni prác.Od objednávky po úspešné ukončenie práce prebehli necelé tri týždne. Dávam ich za priklad, keby to tak fungovalo všade …
Ďakujem Vám a prajem veľa spokojných zákaznikov!
Lačná P.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 

Kontrola