žalú1 žalú2 žalú3

 

Lamely:

Pri šírke 80 mm so spevnenými okrajmi  predstavujú stabilný prvok žalúzie. Výber farby sa uskutočňuje zo vzorkovníka VSR.

Profily:

Horný nosný profil je z oceľového plechu v pozinkovanej úprave. Spodný uzatvárací profil je z lisovaného hliníka, s ktorým tvorí spodná lamela kompaktný celok. Bočné vodiace profily sú taktiež z lisovaného hliníka buď v eloxovanej, alebo v inej farebnej úprave.  Stabilita hriadeľa zabezpečuje rovnomerný prenos hnacej sily aj pri maximálnych rozmeroch žalúzie.

Vedenie lamiel:

Uskutočňuje sa pomocou riadiacich koľajníc, alebo oceľového lanka. UV – stabilným plastom. V hornej časti je kotvené k nosnému profilu a v spodnej k lisovanej hliníkovej konzole. Konzola je nastaviteľná ako v prípade použitia oceľového lanka, tak aj v prípade hliníkovej vodiacej lišty. Napínanie oceľového lanka zabezpečuje integrovaný pružinový systém.

Pohyb žalúzie:

Pásky a rebríky, ktoré zabezpečujú pohyb lamiel v žalúzii sú vyrobené zo 100 % terylového vlákna a tkané špeciálnou technológiou vďaka čomu majú vynikajúcu oteru vzdornosť, nedeformujú sa a UV stabilita je samozrejmosťou. Spoľahlivosť funkčnosti zabezpečujú komponenty švajčiarskeho výrobcu.

Ovládanie:

Žalúzie je možné ovládať motoricky, alebo kľukou z interiéru.

žalú4 žalú5 žalú6 žalú7

 

Prečo si vybrať Umroboll výrobok?

Pretože sme presvedčení, že široký a kompletný sortiment v spojení s ponukou služieb podporovanou školenými a skúsenými technikmi je zábezpekou kvalitného servisu a dlhodobej spokojnosti.

Kvalita:

Naše výrobky sa zhotovujú s klasifikáciou TUV a s označením CE.

Počas výrobného procesu venujeme  sústavnú pozornosť, ako kvalite surovín tak aj kvalite hotových výrobkov.

Na všetky výrobky poskytujeme 2 ročnú záruku a na ďalšie 2 roky je garantované materiálové zabezpečenie na náhradné diely.

žalú8 žalú9

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 

Kontrola